Okazjonalne

KUBEK Z NADRUKIEM DLA BABCI I DLA DZIADKA

Jaki upominek na Dzień Babci i Dziadka?

21 stycznia to Dzień Babci, a 22 stycznia — Dzień Dziadka.

Jak co roku wiele osób zadaje sobie pytanie, co kupić by Dziadkowie byli zadowoleni z prezentu. Radość wywołana z upominku, a jednocześnie by był to przedmiot przydatny. Szukając prezentu idealnego na Dzień Babci i Dziadka, warto zwrócić uwagę na coraz popularniejsze prezenty jakie są FOTO KUBKI czy FOTO PODUSZKI. To piękny prezent, ponieważ personalizujemy go swoimi zdjęciami i dzięki temu sprawiamy radość bliskim. W naszej ofercie znajdziecie wiele wzorów przygotowanych specjalnie na tą okazję.

Kubek ze zdjęciem, czyli FOTO KUBEK.

Każda Babcia czy Dziadek uwielbia kawę, czy gorącą herbatę w chłodne dni, która rozgrzeje babcię dosłownie i w przenośni. Przez fotografię do serca? – Jak najbardziej.

Możesz wybrać spośród wzorów ten, który przypadnie Twojej Babci czy Dziadkowi do gustu. Załączyć zdjęcie, a my zajmiemy się resztą by Twój prezent wywołał uśmiech na twarzy najbliższych.

Poduszka ze zdjęciem lub grafiką.

Kolejną propozycją przygotowaną z okazji Święta Babci i Dziadka jest poduszka. Możemy umieścić Twoje zdjęcie z Dziadkami w ramce oraz dodać personalizowany napis, dzięki któremu podziękujesz za wspólne chwile.

Ciekawą propozycją jest poduszkaGang Babci i Dziadka„. W tym wzorze przygotowaliśmy dla Was pełną personalizację, czyli dodanie imion Dziadków oraz wnuków. Jednak to nie koniec! Możesz spośród grafik wybrać postacie chłopców, dziewczynek, a nawet postać mniejszych dzieci!

W przygotowanie prezentu na Dzień Babci i Dziadka warto włożyć nieco serca. Dlaczego? To takie dni w roku, podczas których nasi dziadkowie mogą poczuć się jeszcze bardziej docenieni. Pamiętajmy, że czas ucieka bardzo szybko, a wiele chwil może po prostu bezpowrotnie minąć. Dlatego warto upamiętnić je na zdjęciach, które później mogą widnieć na kubku lub poduszce i towarzyszyć nam na co dzień.